Hero image

Kensington (NL) s Forth Mountain (CZ)

29. 3. 21MeetFactory, Praha
Facebook event

AKTUÁLNÍ INFORMACE: ZRUŠENO

Pandemie neustává a přesuny celých turné jsou natolik složité, že se nizozemské rockové hvězdy Kensington nakonec rozhodly celé nadcházející turné potřetí nepřesouvat a raději vyčkat, až se situace i díky očkování zklidní. Koncert plánovaný na 29. března do pražské MeetFactory se tak ruší, vstupné bude vráceno v plné výši v místě nákupu. S kapelou zůstáváme v kontaktu a věříme, že jakmile Kensington vyrazí na cesty, oznámíme i nový termín českého koncertu.

„Je to na nic, že jsme se museli takto rozhodnout, ale nakonec jsme se rozhodli, že je to to nejlepší a jediné možné rozhodnutí. Dávejte na sebe pozor, posíláme virtuální obejmutí,“ vzkazuje kapela.

Nizozemská pop-rocková senzace Kensington začínala před bezmála patnácti lety jako nezávislá kapela. Úspěch debutu „Borders“ z roku 2010 produkovaný Jamesem Kenoshou (Kaiser Chief, Birdy) jim přinesl raketový start, smlouvu s velkým vydavatelstvím a první koncerty v Evropě. Ve své zemi běžně vyprodávají haly, jako doma jsou i v České republice. Na svém pátém pražském koncertu představí chystanou desku „Time“, která vychází 15. listopadu. Kapela ji nahrála v kanadském Vancouveru a láká na ni uhrančivými singly „Bats“ a „What Lies Ahead“.

Zjisti více