Často kladené dotazy

O vstupenkách

O vstupenkách

Jedinými oficiálními prodejními kanály jsou stránky fource.cz a prodejci GoOut a Ticketmaster, popřípadě další autorizovaný prodejce (Ticketportal), který je uveden na našem webu v detailu akce. Vstupenky můžete zakoupit také u vstupu na akci, pokud ta nebyla dříve oznámena jako vyprodaná. Detailní obchodní podmínky se mohou lišit podle prodejce vstupenek a najdete je na webových stránkách daného prodejce.

Vždy pořizujte vstupenky pouze přes oficiální prodejní kanály. Oficiálním partnerem pro přeprodej vstupenek je TicketSwap.

Věková omezení

Věková omezení

Věříme, že kultura je pro všechny, a proto na většině našich akcí nemáme věková omezení, a pokud je máme, jde o požadavek místa konání nebo vystupujících.

Návštěvnictvo mladší patnácti let nicméně musí doprovázet osoba starší osmnácti let. Dospělý doprovod je plně zodpovědný za chování a bezpečnost nezletilé osoby, kterou doprovází. Dospělý doprovod musí mít vlastní platnou vstupenku.

Děti a domácí mazlíčci

Děti a domácí mazlíčci

Hladina hlasitosti na akcích může být vysoká a může ohrozit sluch malých dětí i zvířat. U dětí výrazně doporučujeme použít ochranu sluchu, zvířata, prosíme, nechejte doma (týká se i venkovních akcí).

Děti do šesti let se mohou akcí účastnit zdarma, pokud neuvedeme jinak na našem webu nebo sociálních sítích. U akcí na sezení v takovém případě dítě nemá nárok na vlastní sedačku a je potřeba jej usadit na klín.

Průkaz ZTP/P

Průkaz ZTP/P

Na každou naši akci nabízíme i vstupenky pro držitele*ky průkazu ZTP/P. Taková vstupenka umožňuje vzít s sebou doprovod zdarma. Pokud se vám nedaří vstupenky v této kategorii zakoupit nebo nejsou na našem webu či webech prodejců vstupenek dostupné, kontaktujte nás přes email info@fource.cz.

Časový harmonogram

Časový harmonogram

Krátce před konáním akce zveřejňujeme na webu Fource a sociálních sítích časový harmonogram. Jde o orientační časový plán, ve kterém může dojít na poslední chvíli k nepředpokládaným změnám. Sledujte naše komunikační kanály pro ty nejaktuálnější informace.

Výpis všech chystaných akcí naleznete na našem webu v sekci Akce.

No photos

Zákaz vstupu s profesionálními fotoaparáty, kamerami, selfie tyčemi či drony.

No guns

Zákaz vstupu se zbraněmi, noži, pyrotechnikou a jinými nebezpečnými předměty.

No alcohol

Zákaz vstupu s alkoholem, drogami a omamnými látkami.

No food

Zákaz vstupu s jídlem a nápoji (pokud nejsou pro vaše malé dítě anebo je nepotřebujete ze zdravotních důvodů).

No lasers

Zákaz vstupu s lasery, ukazovátky, baterkami apod.

No luggage

Zákaz vstupu s kufry a nadměrnými zavazadly.