„Přesunuto omikronem.“ Bohužel stejně jako většina zimních akcí, i koncert Injury Reserve původně plánovaný na 24. února v klubu Underdogs’ se přesouvá na termín 24. listopadu 2022. Místo konání akce zůstává stejné, těšit se můžeme i na support Body Meat. Pokud by někomu nový termín nevyhovoval, je možné v místě nákupu do 21. března 2022 požádat o refundaci vstupenky. Děkujeme za vaši setrvalou podporu v časech, které tak nepřejí živým koncertům.

Injury Reserve založilo duo rapperů Ritchie With a T a Stepa J. Groggs společně s producentem Parkerem Coreym. První mixtapy Live from the Dentist (2015) a Floss (2016) zahýbaly scénou. Není divu, že eponymní debut tematizující každodenní život, institucionalizovaný rasismus i neduhy hudebního průmyslu získal kladné reakce. Na albu hostovali mimo jiné i Aminé, Rico Nasty nebo JPEGMAFIA. Plány kapely ovšem vzaly za své minulý rok, kdy svět obletěla zpráva o tragické smrti Stepa J. Groggse. Druhou desku By the Time I Get to Phoenix nahrávali ještě všichni společně, její název odkazuje na rodné město, kde se všichni potkali a začali tvořit hudbu. 

Pozůstalí členové trávili celý minulý rok doděláváním desky a hledání správného názvu alba, které uctívá památku třetího z nich. Phoenix je místem s bohatou hudební historií a domovem slavných písní, které byly v historii několikrát přezpívané různými umělci. Sami Injury Reserve přispívají k této tradici a sahají do historie, když samplují staré soulové nahrávky i rapové tracky z éry A Tribe Called Quest, zjevné reference vždy servírují svým jedinečným stylem. Právě tuhle dynamiku By the Time I Get to Phoenix přesně zachycuje a Injury Reserve tak znovu staví na špici současného experimentálního rapu.