Koncert v Rock Café je vyprodaný, ale už 10. března vystoupí Jann znovu v Praze na společné tour s Madison Beer.

Oficiálním partnerem pro přeprodej vstupenek je Ticketswap.

Pro velký zájem se jeho show přesouvá z Café V lese do klubu Rock Café. Vzhledem ke změnám celého turné ale zároveň dochází k přesunu data – Jann se v Praze představí už 19. února 2024.

Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, lístky (440 korun) do Rock Café jsou zároveň okamžitě v prodeji. Pokud by se vám nové datum nehodilo, obraťte se do 6. listopadu 2023 na vašeho prodejce vstupenek a lístek vám bude v plné výši refundován.

Moc děkujeme za pochopení i lásku, kterou jste Jannovi projevili. ♡

„Welcome to the party, say hi to everybody,“ zpívá čtyřiadvacetiletý hudebník, producent a textař Jann ve svém zatím nejslavnějším tracku Gladiator. Tahle i všechny ostatní Jannovy skladby pulzují energií, tohle je pop, který je do posledního tónu napojený na generace, k nimž polská star promlouvá.

Po úspěchu v Eurovizi, vyprodaném polském turné a zastávkách na tamních nejprestižnějších festivalech vyráží Jann za hranice, český koncert proběhne 14. března 2024 v pražském Café V lese. Vstupenky budou k dostání od 13. září 2023 na webu Fource a portálech GoOut a Ticketmaster.

Jannovy kořeny jsou nečekaně v klasice, několik let byl členem Národní opery ve Varšavě, pak se hudbě věnoval na studiích v Londýně. Svůj první singl Do You Wanna Come Over vydal teprve před dvěma roky, nejpozději díky EP Power mu propadli fans po celém světě. Ty chytil za srdce palčivými baladami, aby jim záhy dodal naději energickým, současným popem.

„Smash your competition, baby/ Show us some good entertainment/ Victory’s your only payment,“ zpívá dále Jann ve svém virálním hitu a svými vlastními slovy se očividně i řídí. Tohle bude poslední příležitost vidět stoupající polskou hvězdu v takto komorním prostředí na dosah ruky.