Hero image

Crystal Fighters + My Oh My

8. 10. 24Roxy, Praha
Facebook event

AKTUÁLNÍ INFORMACE: NOVÝ TERMÍN AKCE

„Moc nás to mrzí, ale z důvodu Sebastianova onemocnění malárií, kterou chytil při nedávné cestě do Ghany, se Crystal Fighters rozhodli odložit nadcházející evropské turné.“ Toto rozhodnutí se týká i pražského koncertu původně plánovaného na 24. února 2024. Jsme ale rádi, že můžeme rovnou sdílet nový termín, kdy si budeme moci užít nejen songy z nové desky. 

Novým termínem show je 8. říjen 2024, místem konání zůstává klub Roxy.

„Pro Sebastiana to je těžké období a přestože se uzdravuje, není to žel vhodný čas vyrazit na tour. Nebylo to snadné rozhodnutí a dobře víme, že tato změna způsobí některým z vás komplikace. Moc nás to mrzí a věříme, že chápete, že jsme se takto rozhodli pro dobro Sebastiana a celé rodiny Crystal Fighters.“

Vstupenky na původní datum zůstávají v platnosti, prodej pokračuje. Pokud by se vám nový termín nehodil, obraťte se do 22. března 2024 na svého prodejce vstupenek skrze refundaci.


Jak brát život s nadhledem? Crystal Fighters se vrací do klubů nabití pozitivní energií

Hudba Crystal Fighters je jako záblesk světla v temných dnech – připomínka toho, že slunce znovu vyjde a před námi bude další skvělá party. Tahle pozitivní parta byla vždy otevřená světu i svým fanouškům, jejich typickým znakem je kombinace britského indiefolku s tradičními baskickými rytmy. Spojování tradičního s moderním pro ně vždy bylo na prvním místě, během pandemické izolace jim ale došlo, že postrádají energii a nadšení svých prvních nahrávek.

Chystané album Light+ vyzývá posluchačstvo, aby vystoupilo z každodenního shonu myšlenek: „Život bývá těžký, je třeba ho brát s nadhledem,“ shodují se Crystal Fighters a nové singly dokazují, že jsou před svou první klubovou tour po čtyřech letech znovu ve formě. V pražském klubu Roxy je přivítáme 24. února 2024. Vstupenky v ceně 690 korun budou v prodeji od 29. září 2023 na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster. Členové Fource Friends budou mít přístup k fanouškovskému předprodeji již o den dříve.

Zjisti více