Hero image

French Touch Vol. 2

19. 10. 24SaSaZu, Praha
Facebook event

Dva večery s tou nejlepší francouzskou elektronikou: do Prahy přijedou Kavinsky či Yann Destal z Modjo

Co vás jako první napadne, když se řekne pařížský noční život? Ikonické elegantní kluby, okouzlující hudba, chic společnost a glamour. Pražský klub SaSaZu se na dva večery stane malou Paříží – a přesně tohle v něm ožije díky umělcům jako Yann Destal (Modjo), The Supermen Lovers anebo Kavinsky. The French Touch Odyssey jako oslava výsostně francouzského žánru, v němž se potkávají opojné disco a houseové beaty.

Vstupenky na oba říjnové eventy budou v prodeji od 28. června 2024 na portále GoOut. Cena vstupného je odstupňována podle vln (na první noc v rozmezí 790–990 korun a druhou v rozmezí 990–1290 korun). V prodeji bude limitovaný počet vstupenek na balkon a také velmi limitovaný počet speciálních vstupenek na oba eventy najednou.

17. 10. 24 French Touch Vol. 1: Yann Destal (from Modjo) + Dax Riders (DJ Set), Daft Funk, The Supermen Lovers, Benjamin Diamond from Stardust

19. 10. 24 French Touch Vol. 2: Kavinsky, Étienne de Crécy, Breakbot x Irfane

    Pod hlavičkou Parisian Nights se 17. října 2024 se bok po boku představí dvojice Yann Destal (autor hitu Lady a jedna polovina dvojice Modjo) a producent Dax Riders, s DJ setem vystoupí Benjamin Diamond – člen Stardust a autor legendárního tracku Music Sounds Better with You. Celou akci zahájí přední tribute kapela Daft Funk a do finále vše dovede The Supermen Lovers. Čekejte nezapomenutelný večer plný ikonické hudby a francouzského lesku.

    V sobotu 19. října 2024 vůbec poprvé přijede do Prahy legenda francouzské scény Kavinsky. Večer Electric Paris plný futuristických neonů zahájí Breakbot + Irfane a vystoupí i klíčová osobnost francouzského housu Etienne de Crécy. Celá noc je koncipována jako pocta žánru a slibuje jeho nejsoučasnější i nejikoničtější podoby.

    Akce vznikají v produkci Music Magnet ve spolupráci s Fource Entertainment.

    Zjisti více