Hero image

Cameron Hayes

13. 11. 24Cross Club, Praha
Facebook event

Kick drum and bassu a romantika alternativní scény: vycházející star Cameron Hayes v Praze

Zpěvačka a producentka Cameron Hayes zažila raketový start díky TikToku. Její temně podmanivý styl zaujal miliony fanoušků, kteří natáčeli videa na její remix skladby I Wanna Be Your Girlfriend původně od Girl in Red. Hayes dokáže kombinovat drum and bass s alternativním rockem tak podmanivým způsobem, že i producent Robert Etheridge (Dimension) s touto vycházející star nahrál skladbu Devotion. 

V Praze se Cameron Hayes představí 13. listopadu 2024 v klubu Cross. Koncert se uskuteční v rámci série UpTone s volným vstupem. Rezervace je možné vytvářet už teď na fource.cz a portále GoOut. 

Hudbě se Cameron Hayes věnuje od šesti let a poté, co dostudovala uměleckou vysokou školu, vyráží na první celoevropské turné a je ready skutečně prorazit. Její fan base roste s každým dalším singlem, své druhé EP chystá na začátek července – nový singl Spend the Night lze rozhodně označit za drum and bassový banger. A proto nepřekvapuje, že si ji ke spolupráci pozvali žánrové hvězdy jako Wilkinson nebo Sub Focus. „Pracuji na skladbách, které mě samotnou dokážou nakopnout a dostat. Chci kombinovat ten unikátní pocit drum and bassu s úderností alternativního rocku, jako kdyby Arctic Monkeys a Lana Del Ray začali hrát elektroniku.“

Projekt UpTone je realizován s finanční podporou hl. m. Prahy.

Zjisti více