AKTUÁLNÍ INFORMACE: NOVÉ DATUM
Imagine Dragons vystoupí v Praze 5. a 6. června.

Vzhledem k okolnostem, které jsme nemohli ovlivnit, se termíny pražských koncertů v Letňanech přesouvají. Termín 28.5.2022 se přesouvá na 5.6.2022 a již vyprodaný koncert 30.5.2022 se přesouvá na 6.6.2022. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nové termíny. Omlouváme se za nepříjemnosti a těšíme se na setkání s Vámi na koncertech.

V případě, že majiteli vstupenek na původní termín pražského koncertu Imagine Dragons v Letňanech nevyhovuje nový termín akce, má možnost zažádat o refundaci nejpozději do 5.5.2022 prostřednictvím ticketingového operátora.

Album Mercury – Act 1 vyšlo začátkem letošního září, předznamenala jej už dvojice singlů Cutthroat a Follow You. První zmiňovaná, punkem inspirovaná skladba pojednává o uzemnění vnitřního kritika, který přebývá v každém z nás a nabourává naše sebevědomí. Follow You je doposud nejosobnější skladba, kterou mají Imagine Dragons v repertoáru. Napsal ji přímo zpěvák Dan Reynolds poté, co se dal po několika měsících odloučení znovu dohromady se svou ženou. V klipu k písní hrají herci Kaitlin Olson a Rob McElhenney. Album vzniklo ve spolupráci s věhlasným producentem Rickem Rubinem, který se v minulosti podílel na nahrávkách Linkin Park nebo Red Hot Chili Peppers.

Imagine Dragons jsou jednou z nejprodávanějších rockových kapel 21. století. Dohromady prodali přes 100 milionů alb a třeba na streamovací službě Spotify jsou třináctým nejsledovanějším umělcem vůbec. Ne náhodou mají na svém kontě tři nejlepší rockové skladby desetiletí podle magazínu Billboard: Believer, Thunder a Radioactive.

Jejich plnohodnotný debut Night Visions z roku 2012 se umístil v žebříčku Billboard 200 na 2. místě a úvodní skladba Radioactive, za kterou Imagine Dragons získali cenu Grammy, se dostala na vrchol žebříčku Billboard’s Hot Rock Songs, skladba bodovala i v České republice mezi vůbec nejhranějšími skladbami v tuzemských rádiích. Následné album Smoke + Mirrors z roku 2015 už debutovalo na 1. místě žebříčku Billboard 200. EVOLVE, které následovalo v roce 2017, si vysloužilo nominaci na Grammy. Album Imagine Dragons představili také v České republice na beznadějně vyprodaném koncertu v O2 areně.