Hero image

Two Another

28. 11. 24Rock Café, Praha
Facebook event

Z australského předměstí do Prahy: Two Another nás znovu roztančí

Svůdný styl na hraně popu a soulu – to je australské duo Two Another. Angus a Eliot se seznámili na studijním pobytu a díky společné lásce k produkci a elegantní francouzské hudbě hned věděli, že patří k sobě. „Díky silnému přátelství dokážeme překonat všechny překážky,“ shodují se Two Another. Do Prahy přivezou chystanou koncepční desku SUBURBIA.

Po vyprodané show v Café V lese a support slotu před Rüfüs Du Sol se tentokrát představí v klubu Rock Café. Vstupenky v ceně 490 korun budou v prodeji od 10. května na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster. O den dříve k nim dostanete po registraci do Fource Friends na webu pořadatele.

Zatímco na debutu Back to Us dávali posluchačstvu nahlédnout do svých životů, na novince SUBURBIA se Two Another rozhodli jít koncepční cestou. Celkem čtyři jednotlivá EP mapují život dnešních středoškoláků na předměstí. Každé z EP se zaměřuje na jeden rok studia a dohromady vytváří coming-of-age story plnou triumfů i těžkých výzev, které stojí před Gen Z. „Jsme nadšení, že právě oznamujeme naši první světovou tour, kromě nové živé show a skladeb z projektu SUBURBIA se těšte na hluboký ponor do našeho přes deset let starého hudebního katalogu,“ láká na tour Angus.

Zjisti více