19:00 otevíráme | 20:00 Annabelle | 21:00 The-O

Koncerty Fource Live představí vždy dva domácí interprety, kteří zahrají v komorním prostředí pražského klubu Chapeau Rouge. Vystoupení budou přístupná veřejnosti (vždy v souladu s aktuálním nařízením a za přísného dodržování hygienických standardů) a zejména z nich vznikne profesionální záznam, který bude brzy poté přístupný nejen těm, kteří nebudou moci přijít do klubu.

Annabelle

Nalepovací tetování na obličeji a žlutá barva, která probouzí pozitivní emoce – to je Annabelle. Po studiu hudby v Londýně, kde pravidelně koncertovala v tamních klubech, se pražská zpěvačka a rapperka vrací do domovského města, aby zde rozjela hudební kariéru. Už podle prvních dvou singlů Dadae, který vydal kanál labelu Blakkwood, a čerstvého Roles (ft. fiedlerski) se máme na co těšit.

The-O

Pražský rapper The-O na sebe poprvé silně upozornil minulý rok svým dlouhohrajícím debutem o hledání štěstných světů Obři a víly. Všechny beaty i texty si sedmnáctiletý hudebník složi sám a jediným pozvaným hostem byla jeho sestra, zpěvačka Vali. Letos na něj navázal stejně povedeným anglicky rappovaným EP Infinity of Mind i dalším singlem Zlatej kupon. Přes svůj mladý věk stihl The-O odehrát nespočet koncertů, například i jako support berlínského rappera Kelvyna Colta nebo na akcích spolu s Robinem Zootem, Steinem27 i dalšími českými umělci.