Hero image

Royel Otis

9. 11. 24Lucerna Music Bar, Praha
Facebook event

Jste nejlepší fans – a Royel Otis top kapela, na kterou se moc těšíme. A protože lístky do Rock Café prakticky všechny zmizely, oznamujeme spolu s kapelou přesun do většího. Česká klubová premiéra Royel Otis se 9. listopadu 2024 nakonec uskuteční od 19:00 v Lucerna Music Baru.

Všechny vstupenky do Rock Café zůstávají v platnosti a prodej pokračuje za cenu 650 korun. Těšíme se!

Z gauče na trůn: australští princové indiepopu se na cestě ke globální slávě zastaví v Praze

Royel Otis jsou Royel Maddell a Otis Pavlovic, Royel Otis hrají kytarový indie pop, z jehož energie je na první dobrou zřetelné, jak moc si tihle dva muzikanti rozumí. Venku mají suverénní debutovou desku a taky dojemný cover Linger od The Cranberries, který právě válcuje TikTok. Na turné Glory to Glory vyrazí i s kapelou, čekejte tak ještě větší intenzitu už tak strhujících koncertů!

Česká klubová premiéra Royel Otis proběhne 9. listopadu 2024 v pražském Rock Café. Vstupenky (595 korun) budou v prodeji od pátku 10. května, už o dva dny dříve se k nim dostanete po registraci do Fource Friends na webu pořadatele.

Royel Otis vznikli před pěti lety, znají se ale mnohem déle. Hodně o vzájemné chemii prozradila už první tři EP v čele se Sofa Kings, na které čerstvě navázali debutem Pratts & Pain. Ze začátku si dávali záležet na každém tónu, nejpozději songy Oysters in My Pocket a Bull Breed jim ale ukázaly, že cestu k úspěchu může dláždit i spontánnost. Hype kolem téhle australské dvojice letos nakopnul cover Murder on the Dancefloor, kterému dala palec nahoru i sama Sophie Ellis-Bextor.

Hlavní je ale hudba samotné kapely, ta vzniká v úzké spolupráci dvojice Maddell/Pavlovic, která ráda připomíná, že se naučila krýt si navzájem záda, ať se děje cokoliv. Teď se Royel Otis děje mnoho dobrého, zahráli si na obřích festivalech jako Pukkelpop anebo Leeds a Reading, na australském turné předskakovali alt-J a na debutu spolupracovali s producentem Danem Careym, v jehož imponujícím CV najdeme i autorství hitu Slow od Kylie Minogue. O rostoucích číslech na streamingových platformách Royel Otis ví, ale sami je nesledují. „To za nás dělají naši tátové,“ svěřili se portálu Life Without Andy.

Zjisti více