Oficiálním partnerem pro přeprodej vstupenek je TicketSwap.

Tohle bylo rychlé! Jste nejlepší fans, vyprodali jste Rock Café a my pro obrovský zájem přesouváme koncert Bensona Boona do Lucerna Music Baru. Termín koncertu zůstává samozřejmě stejný, vstupenky zůstávají v platnosti a lístky za 690 korun (resp. 1980 korun za VIP vstupenky) jsou nyní v prodeji po registraci do Fource Friends, veřejný prodej začne v pátek 2. 2. v 10:00. Těšíme se na 1. června 2024 a Bensonovu koncertní premiéru!


Začalo to poslechem klasického popu a soulu, pokračovalo soutěží American Idol a setkáním s frontmanem Imagine Dragons. Hlas amerického zpěváka Bensona Boona není možné ignorovat – naopak, tohle je láska na první poslech.

Jako malý poslouchal Elvise Presleyho, Arethu Franklin, mezi jeho oblíbence ale patří i Adele a Sam Smith. Když se pak na střední na popud kamaráda zúčastnil školní soutěže kapel, byl tím prvním, koho překvapila síla vlastního hlasu. O několik let později má jeho hit In the Stars půl miliardy streamů a jenom na Instagramu Bensona sleduje přes milion fans.

Americké publikum si získal v televizní soutěži American Idol, kde o něm Katy Perry po konkurzu mluvila jako možném vítězi. Boone, který měl zrovna začít studium architektury, se ale rozhodl ze soutěže odstoupit. Díky TikToku si ovšem začal získávat statisíce fans, mezi nimiž byl i Dan Reynolds, zpěvák Imagine Dragons. Následovalo společné setkání v Las Vegas, kde skládali písničky, a smlouva u labelu Night Street Records, kde vychází třeba hudba K.Flay.

„Jsem spontánní typ, nevím, co se stane zítra. Ale vím, že jsem moc vděčným všem, kteří mi pomohli dostat se do bodu, kde jsem právě teď,“ říká Boone pro MTV. „A strašně se těším, co přinese budoucnost.“