Hero image

Dean Lewis

4. 3. 25Forum Karlín, Praha

Kouzelný hlas a dojemné písně, srdcerváč Dean Lewis se vrací do Prahy

Okouzlující hlas a dojemné hity. Dean Lewis, autor hitu Be Alright, právě vyprodal koncert v pražském SaSaZu a pro velký zájem se tak jeho show naplánovaná na 4. března 2025 přesouvá do Fora Karlín. 

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, lístky zakoupené na balkon klubu SaSaZu budou platné pro první galerii Fora Karlín. Prodej vstupenek (990–1290 korun) pokračuje v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Z každého singlu Deana Lewise se stal globální hit a třeba píseň Be Alright před dvěma lety kralovala i domácím rádiím a streamům a dodnes patří mezi nejúspěšnější skladby na Spotify vůbec. Kouzelný hlas a dojemné písně, po vyprodané pražské premiéře v klubu Roxy přijede australský hudební zázrak s chystaným třetím albem The Epilogue příští rok do klubu SaSaZu.

Dean Lewis v Praze vystoupí 4. března 2025. Vstupenky (840–1240 korun) budou v prodeji od 14. června na stránkách Fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster. Členstvo Fource Friends bude mít přístup k předprodeji o den dříve.

Debutová deska Deana Lewise A Place We Knew z roku 2019 a spolupráce s hvězdným DJem a producentem Martinem Garrixem vystřelila australského hudebníka na vrchol hitparád po celém světě. Společnou tour po arénách odjel i s Jamesem Arthurem, vystupoval na finále fotbalové ligy australského fotbalu a k hostování jej pozvali i producent Kygo nebo americká zpěvačka Ruth B..

Mezi jeho největší hity patří skladba How Do I Say Goodbye o hrozící ztrátě rodiče. Přestože jsou jeho písničky povětšinou smutné a Lewis se nebojí otevírat témata depresí, rozbitých vztahů nebo vyrovnávání se s nemocí, zůstává veselým člověkem. „U smutných songů se lidé napojují srdcem i ušima, v případě veselých jen ušima. Smutné jsou tudíž dvakrát lepší,“ prozradil pro magazín Headliner před vyprodaným pražským koncertem.

Zjisti více