Hero image

Sam Tompkins

23. 11. 24Rock Café, Praha
Facebook event

Sam Tompkins začínal jako mnoho jiných muzikantů buskingem. Jeho jedinečný hlas zaujal miliony posluchačů na TikToku, nejpozději od skladby To the Moon se mezi jeho fans řadí Drake, Sam Smith i Fred Again. Do Prahy přijede s chystaným debutem Hi, My Name Is Insecure.

Hlas, díky kterému je srovnávaný s Dermotem Kennedym nebo Tomem Grennanem, zazní v pražském klubu Rock Café 23. listopadu 2024. Vstupenky v ceně 550 korun budou v prodeji od 7. června 2024. Členstvo Fource Friends bude mít přístup k předprodeji u nás na webu o den dříve.

Album Hi, My Name Is Insecure vyjde 26. července a bude na něm šestnáct skladeb. Ty Tompkins charakterizuje jako emotivní a velkolepý pop, v němž se dotýká celé škály zkušeností od lásky ke ztrátě. První singl Phones in Heaven napsal původně pro své přátele, kteří prožívají ztrátu svých blízkých. Když se loni na podzim rozhodl dobrovolně ukončit život jeho otec, skladba pro něj nabrala nový význam. „Sdílený problém je napůl vyřešený problém. Chci, aby fanoušci věděli, že na světě není žádná bolest, za kterou by se měli stydět.“

Zjisti více