AKTUÁLNÍ INFORMACE: NOVÉ DATUM

Do Prahy britská synthpopová čtveřice Zola Blood dorazí 14. února 2021. Pro velký prvotní zájem se koncert z menšího klubu přesouvá do prostornějšího Rock Café. Vstupenky jsou nyní v prodeji. Pokud se v novém termínu nemůžete dostavit, můžete požádat o vrácení vstupného do 29. května v místě, kde jste lístek pořídili.

Nejspíš jste si už všimli, že jsme kvůli aktuální situaci spojené s pandemií Covid-19 museli posunout plánované koncerty. Zdraví našeho týmu i fanoušků je pro nás na prvním místě. Dobrá zpráva je, že se nám podařilo celou tour přeplánovat na únor příštího roku a dokonce jsme přidali několik zastávek, těšíme se na vás,“ vzkazuje svým fanouškům Zola Blood. 

Členové synthpopové skupiny Zola Blood pochází z různých koutů Británie a dohromady se dali, až když se všichni přestěhovali v roce 2013 do jižního Londýna. Po sérii prvních výrazných skladeb včetně písně Meridian, kterou berlínský producent Applescal zremixoval pro youtubový kanál Majestic, si kapely všiml manažer legendárních Talk Talk Keith Aspden, který v té době pracoval pro label Pond Life Songs. Na novém vydavatelství vydala kapela první EP i svůj průlomový hit Pay Out. Na dlouhohrající debut Infinite Games si fanoušci museli počkat až do roku 2017, kapela se totiž rozhodla osamostatnit a desku vydat svépomocí. Na letošní rok chystá čtveřice muzikantů nové EP.