Hero image

Picture This + Tim Gallagher

10. 10. 24MeetFactory, Praha
Facebook event

Hovory v zaparkovaném autě: poprockoví Picture This se vrátí s novým albem

Jejich debut z roku 2017 ovládl irskou hitparádu, pozitivní skladby jako Get on My Love nebo Addicted to You nešlo jen tak dostat z hlavy. Na chystané čtvrté nahrávce slibují poprockoví Picture This dosud nevídanou emocionální hloubku a odhalení zranitelné stránky zpěváka Ryana Hennessyho.

Společně s písničkářem Timem Gallagherem vystoupí Picture This v pražském klubu MeetFactory 10. října 2024. Vstupenky v ceně 520 korun budou v prodeji od pátku 22. března na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster, už o den dříve se k nim dostane na našich stránkách registrované členstvo Fource Friends.

Nahrávka Parked Car Conversations vyjde už koncem dubna a bude obsahovat patnáct skladeb, ve kterých se kapel ohlíží za nedávnými roky a překážkami, jaké před nás život klade. Nové písničky zachycují tíhu takových situací i to, jak se s nimi vypořádat – Picture This se nebojí být osobní a sdílet se svým fanouškovstvem vlastní přešlapy.

S lehkostí se ohlíží za situacemi, jaké si prožil každý z nás. Jejich nakažlivý poprock s vlivy indie i folk popu si nejde neoblíbit. Strhující živou energii Picture This jsme už zažili ve vyprodaném Rock Café nebo na letních festivalech. Na podzim je teď čeká dosud nejambicioznější turné. První singl Act of Innocence dokazuje, že jsou znovu ve formě.