Hero image

Songer (UK) s Ondyone (CZ)

11. 6. 23Chapeau Rouge, Praha
Facebook event

AKTUÁLNÍ INFORMACE: NOVÉ MÍSTO
Rádi bychom vás informovali o změně místa konání koncertu britského rappera Songera. Ten nakonec (i se supportem Ondyone) vystoupí v pražském klubu Chapeau Rouge. Všechny vstupenky zakoupené do Café V lese jsou nadále platné, prodej pokračuje. Těšíme se na vás a děkujeme za pochopení.

Britský rapper Songer vrací město Reading do středu dění. Je mu dvaadvacet a už vydal tři alba a to čtvrté s názvem SKALA se chystá už v dubnu. V pražském Chapeau Rouge hudebník, jehož flow skvěle ladí s hiphopovými i drum&bassovými beaty, představí 11. června 2023. Vstupenky (390 korun) budou v prodeji od 15. března na webu fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster.

Britskou scénu si získal svou schopností rapovat téměř do jakéhokoliv beatu, jeho introspektivní texty navíc nikdy nesklouzly k laciným žánrovým klišé. Songer vystřelil díky spolupráci s Bad Boy Chiller Crew i sérii freestylů pro rapový kanál Blackbox, jeho session patří dodnes k těm nejsledovanějším. Svou první britskou headline tour vyprodal do poslední zastávky, do Evropy přijede letos v červnu vůbec poprvé. 

Na tour představí chystanou desku SKALA, tu vydá 21. dubna na vlastním labelu Hard Reality. Mezi hosty se na ní objeví grimový veterán D Double E, rodák z Readingu Daneo i londýnští rappeři Twyce a Mani DM.

Zjisti více