Hard Feelings Tour

Vstupenka take na GoOutu a Ticketmasteru.

Představení proběhne v anglickém jazyce bez překladu.

Iliza Shlesinger je oceňovaná komička, scenáristka a herečka, jejíž standupy vyprodávají sály po celém světě. Její osobitý styl navíc ovlivnil fans na všech kontinentech a mezi diváky tak pokaždé narazíte na módní kreace, které jsou Ilizou zřetelně inspirované.

V rámci Hard Feelings Tour se Iliza představí v pražském kině Lucerna, kde vystoupí 15. prosince 2023. Vstupenky (590–690 korun) budou k dostání od pátku 21. dubna na webu fource.cz a na portálech GoOut a Ticketmaster. K dispozici budou i VIP balíčky zahrnující setkání s komičkou.

Přes všechen inspirativní swag, jde u Ilizy o módu až v druhé řadě. A to navzdory tomu, že ve svém posledním standupu dokáže několik desítek minut mluvit o podprsenkách. O její popularitě svědčí už to, že Hot Forever je celkem šestou show, kterou exkluzivně uvedl Netlifx. Do Prahy ale samozřejmě přijede se zbrusu novým programem Hard Feelings.

Jako samozvaná „mileniální stařešina“ (Edler Millenial, 2018) má Iliza pochopení nejen pro strasti své generace, ale i věci, které hýbou světem těch mladších. Její skeče o TikToku tak nepůsobí jako lamentace nechápavé ženy, ale bystré postřehy k fenoménům současnosti. Zahrála si i v několika filmech, mimo jiné po boku Marka Wahlberga anebo Vanessy Kirby a Shii LaBeoufa, ke komedii Na papíře dobrý (2021) napsala i scénář. Byla též jednou z hostujících moderátorek věhlasné americké late night show Jimmyho Kimmela.