Hero image

Foreign Beggars

17. 4. 24Bike Jesus, Praha
Facebook event

Turné k výročí desky i na počest zesnulého člena – jeden z pouhých čtyř koncertů Foreign Beggars bude v Praze

Jak nejlépe oslavit dvacet let na scéně? Kultovní hip-hopový kolektiv Foreign Beggars vyráží na jubilejní tour. Jen čtyři speciální AV koncerty napříč Evropou a mezi nimi i Praha. Narozeninový showcase slibuje novou audiovizuální show oslavující dvacáté výročí alba Asylum Speakers, které magazín DJ Mag označil za nejlepší nezávislé britské hip-hopové album vůbec. V pražském klubu Fuchs2 vystoupí Foreign Beggars už 24. října 2023. Vstupenky (490 korun) budou k dostání od 23. června na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster. O dva dny dříve budou v prodeji pro členy Fource Friends.


Na turné kapela vyrazí na počest nedávno zesnulého MC Metropolise. „Oslavíme naše bratrství i silné pouto, které jsme za těch dvacet let vybudovali s naší komunitou. Nemůžeme se dočkat, až se znovu setkáme s fanoušky a společně zavzpomínáme na zásadní odkaz našeho bratra.“

Pro fungování Foreign Beggars bylo vždy typické spojování se s dalšími hudebníky. Ať už se jednalo o MC Zani a ThePETEBOX nebo nizozemskou kapelu Noisia, s níž nahráli skladbu pro seriál Skins. Pro své tracky si je zase vybrali Skrillex nebo Flux Pavilion, Deadmau5 jim nabídl místo na svém labelu. Jejich agresivní flow promění každý track v klubový banger, a tak se není čemu divit, že jeli i společné turné s The Prodigy.

Zjisti více