AKTUÁLNÍ INFORMACE: ZMĚNA DATA

„Láme mi to srdce, ale z příčin úplně mimo mou kontrolu se CCTV Tour odkládá,“ píše Ari Abdul. „Ale nebojte – ty koncerty budou a já pak na stagi nechám duši!“ dodává. Pražský koncert původně plánovaný na 12. května do Rock Café proběhne tamtéž 8. září 2024. Všechny vstupenky zůstávají v platnosti a prodej pokračuje. V případě, že by vám nový termín nevyhovoval, obraťte se do 18. května 2024 na svého prodejce vstupenek. Děkujeme za pochopení a těšíme se na září!

V její hudbě uslyšíte Lanu Del Rey i The Neighbourhood, svůj první song ale napsala jen tak pro pobavení. „Nikdy jsem netoužila stát se hudebnicí. Všechno je pro mě nové, ale absolutně to miluju,” popisuje Ari Abdul události posledního roku od doby, kdy dokončila střední. Debutový singl Babydoll jí vynesl instantní fame, když zaznamenal víc než 100 milionů streamů, které každým dnem narůstají.

Abdul žije v New Yorku a pochází z hudební rodiny, kde se poslouchalo všechno od latinských rytmů přes rap metal nebo vintage rock až po pop generace Z. Kreativitu má v krvi: „Poznámky v telefonu mám plné slov a nápadů. Kdykoli na mě přijde inspirace, sednu a píšu.” Na Babydoll se dotýká tématu opuštění, se kterým se podle vlastních slov cítí velmi spjatá. Debutové EP CCTV z loňského roku má oproti tomu širší perspektivu a odkazuje k hororové poetice: „Byla jsem ta holčička ve třídě, co ostatním dětem vypráví, že duchové jsou skuteční a nejspíš jsem jim tak způsobila noční můry,” směje se Abdul a dodává, že je pro ni důležité vyprávět příběh a vytvářet koncept.

Tohle je teprve začátek. Ari Abdul má obrovské plány – hudbu přijímá ve své celistvosti a nápady nechává přistát, kdekoli se jim zachce. „Jsem vážně takový neklidný člověk a moc mě to baví. Odjela jsem svoje první turné a pořád nechápu, že se to děje. Vidět lidi, jak křičí z plných plic, je sen.”