Hero image

Alyssa Edwards (US)

21. 5. 23SaSaZu, Praha
Facebook event

AKTUÁLNÍ INFORMACE: ZRUŠENO

Je nám to nesmírně líto a omlouváme se všem z vás, kteří si ponechali vstupenku na show Alyssy Edwards a stejně jako my doufali, že se jí dočkáme v náhradním termínu.

Její evropské turné se ale nakonec v celém rozsahu ruší, neproběhne tedy ani pražské vystoupení.

Vstupné bude všem automaticky refundováno.

Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za vaši oddanou trpělivost, okolnosti zrušeného turné byly žel zcela mimo moc promotérů všech evropských zastávek.Americká drag queen, tanečnice a osobnost televizní zábavy Alyssa Edwards přijede poprvé do Prahy. Její život je jeden velký spektákl. Vše začalo v malém texaském městě Mesquite, pokračovalo přes RuPaul’s Drag Race a prozatím vrcholí na pódiích po celém světě, kde na turné Becoming Alyssa, The Life Story Of A Traveling Queen hrdě představuje svůj vlastní příběh plný tanečních kreací, třpytek a lásky.

V pražském klubu SaSaZu vystoupí Alyssa Edwards se svými tanečníky 21. května 2023. Vstupenky (980 ‒ 1480 Kč) budou v prodeji od 2. prosince na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster. Dostupné budou také balíčky VIP Meet & Greet (2980 ‒ 4980 Kč), které zahrnují pamětní předměty i setkání s Alyssou.

Alyssa Edwards je jedním slovem senzace. Na svou kritiky opěvovanou světovou „one-diva“ tour Life, Love and Lashes navazuje jedna z nejúspěšnějších tanečních drag queens osobnějším turné Becoming Alyssa. To dává prostor její svérázné osobnosti, upřímným svědectvím ze života a nechává zazářit její smysl pro humor, který je plný nepředvídatelných slovních hříček.

Justin Dwayne Lee Johnson se coby Alyssa Edwards objevil v roce 2012 v páté sérii ceněné talentové show RuPaul’s Drag Race. V té době už za sebou měl úspěšné účinkování v Gay Miss America. Velký comeback zažil o několik let později, kdy byl vybrán do druhé řady RuPaul’s Drag Race: All Stars, ve které se představily výrazné účastnice z minulých řad. Dnes má za sebou účinkování v America’s Got Talent, vystoupení s Miley Cyrus na předávání cen MTV VMA i vlastní představení v londýnském West Endu. Kromě své vlastní online show Alyssa Secret, i původní dokumentární série Dancing Queen na Netflixu stíhá Edwards vést i úspěšné taneční studio.

Zjisti více