AKTUÁLNÍ INFORMACE: ODLOŽENO

V prvé řadě bychom vám chtěli poděkovat za trpělivost při čekání na tuto informaci – mrzí nás, že jsme ji nemohli přinést dříve, ale management The Lumineers dělal ve spolupráci s promotéry vše pro to, aby fanoušci kapely nepřišli o možnost vidět po tak dlouhé době svou oblíbenou kapelu.

S ohledem na lokální opatření se nyní část turné přesouvá – a to se týká i plánované pražské zastávky. V termínu 1. února se tak z důvodu kapacitních restrikcí pro kulturní akce The Lumineers v Praze nedočkáme. Na načasování přesunuté části turné usilovně pracujeme, vstupenky budou samozřejmě platné pro nový termín. V případě, že vám nové datum nebude vyhovovat, vstupné vám bude v plné výši vráceno.

Ještě jednou vám děkujeme za trpělivost a podporu v době, která koncertům pořád nepřeje.

Na koncertech americké skupiny The Lumineers je něco až magického, stále máme v paměti, jak během posledního pražského vystoupení zpěvák a skladatel Wesley Schultz procházel během koncertu přímo mezi fanoušky ve vyprodaném Foru Karlín a jednohlasně s nimi zpíval hitovku Ophelia. Tahle na Grammy dvakrát nominovaná folkrocková skupina z amerického Colorada napsala podobně velkých hitů hned několik, včetně nejznámějšího Ho Hey. Do Prahy se The Lumineers vrací po třech letech. Kromě průřezu starší tvorbou se můžeme těšit i na úplně nové písně. V Tipsport areně vystoupí už 1. února 2022. 

Vstupenky (890–1590 Kč) na fource.cz a u prodejců GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. Součástí ceny je příspěvek na podporu organizace Reverb, díky které si celé turné pod hlavičkou Climate Positive Touring uchovává neutrální uhlíkovou stopu.