Přinášíme aktuální informace k pražskému koncertu Selah Sue. Z logistických důvodů se z původního termínu (25. října) přesouvá o necelý měsíc na 21. listopadu 2022. Všechny již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Komu by nový termín nevyhovoval, může v místě nákupu požadovat refundaci, a to do 25. října 2022. Místo konání zůstává stejné, tedy klub Roxy. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

∞ Koncert je součástí #BE30, oslavy 30 let Roxy probíhající od září do konce roku. ∞

Trvalo to sedm let, ale dočkali jsme se! Belgická zpěvačka Selah Sue vydala nové album a teď s ním přijde i do Prahy. Na mimořádné desce Persona zhmotňuje Selah Sue všechny stránky své osobnosti: fanoušky oblíbená perfekcionistka, matka, melancholička, milující bojovnice s úzkostmi i umělkyně toužící po pozornosti… V rámci třinácti skladeb Selah Sue poprvé podrobně prozkoumává vlastní slabiny i silné stránky, nechává je, ať se střetávají a soupeří o pozornost. Výsledkem je upřímná i sebevědomá nahrávka, která pro belgickou star představuje nový start.

Její kariéra trvá už přes třináct let, během kterých zasáhla fanoušky na celém světě, skladby jako This World nebo Raggamuffin stále hrají rádia bez ohledu na kontinent. Mezi řadu jejích spolupracovníků patří Childish Gambino, Diplo, CeeLo Green nebo rapper J Cole a mezi její největší fanoušky patřil sám legendární Prince.