18:00 otevíráme • 19:00 The Academic • 20:00 The Lathums • 21:00 LT

Vstupenky v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Svůj první pražský koncert ve Foru Karlín vyprodal během několika minut, teď se Louis Tomlinson chystá do O2 areny. Hudebník, který se proslavil v sestavě One Direction, přijede do Prahy s novým albem Faith in the Future 19. října 2023. 

Minule fanynky a fanoušci u sálu nocovali den předem, jak to bude tentokrát? Vstupenky na koncert (1290‒1690 Kč) budou v prodeji od 21. října v sítích Ticketmaster a Ticketportal. 

Na svém sólovém debutu z roku 2020 Louis Tomlinson ještě hledal sám sebe, o tři roky později přichází se sebevědomou druhou deskou Faith in the Future. Dle svých slov na ní konečně našel uměleckou svobodu: „Na albu Walls jsem se ještě neuměl úplně otevřít a být k sobě upřímný. V hlavě jsem měl jasnou představu o své hudbě odjakživa, často jsem ale pochyboval a ptal se sám sebe, jestli jsem připravený sdílet ji s ostatními.“ 

Během příprav debutové desky se Tomlinsonovi podařilo najít ten správný tým. Nahrávání a následné světové turné mu navíc dodala odvahu vzít celý kreativní proces do svých rukou a konečně bez ostychu představit svou uměleckou osobnost. Ve všech rozhovorech, které v poslední době poskytl, se nejčastěji objevuje slovo svoboda.

„Na celé období s One Direction stále vzpomínám v dobrém. Pro to, co dělám teď, jsou ale všechny ty zkušenosti člena kapely trochu irelevantní. Před několika lety jsem odešel s představou sám sebe jako jednoho z pěti. Přijít na to, kým doopravdy jsem, mi nějakou dobu trvalo. Konečně však nacházím odvahu o tomhle období mluvit a svobodně zaznamenávat ve svých písních,“ prozradil Tomlinson magazínu Billboard.