Hero image

Jimmy Carr

23. 2. 24Kongresové centrum, Praha
Facebook event

Vstupenky v sítích GoOut a Ticketmaster.

Jimmy Carr vystoupí také v Brně.

Nové turné, starý dobrý Jimmy Carr – král uštěpačného humoru vystoupí v Praze a Brně

Z žádného jiného komika nevypadne za tak málo času tolik vtipů jako z Jimmyho Carra. Ten se stal globálním fenoménem nejen díky svému nezaměnitelnému smíchu, ale zejména díky vtipům, které lámou publikum v pase smíchy, ale taky dráždí svědomí. Carr teď v rámci evropského turné se stand-upem Terribly Funny přijede na dvě česká vystoupení.

Carr vystoupí 22. února 2024 v Brně (Zoner Bobyhall) a 23. února 2024 v Praze (Kongresové centrum). Od 23. listopadu 2023 budou vstupenky k dostání na fource.cz a na portálech GoOut a Ticketmaster.


„Ze všeho nejraději mám, když se lidí zasmějí, ale jejich smích okamžitě přejde v povzdech, který dává najevo, že první automatickou reakci následuje vyjádření toho, že jsem je vyhodil z jejich komfortní zóny,“ řekl před lety v talk show Jonathana Rosse a tato teze platí dodnes. Carr se ve svém humoru nebojí pouštět i na ten nejtenčí led, mnohdy mu stačí jen pár vět nebo dokonce slov, aby dokázal být ukrutně vtipný. Mezi kontroverzními tématy ale narozdíl od některých jiných stand-up komiků dokáže bruslit bez odéru zhrzenosti, že mu ujíždí vlak.

Carr patří mezi nejvýraznější osobnosti současného standupu, jen málo komiků je globálně tak známých, v Británii pak jeho jméno vyloženě zdomácnělo. Pro Channel 4 moderuje již přes deset let pořad 8 out of 10 Cats, svými vystoupeními v různorodých talk shows už dokázal vyhodit z konceptu herecké celebrity od Cameron Diaz po Antonia Banderase. Některé vtipy pronáší Carr s kamennou tváří, jindy se nebojí sám oddat smíchu, který ale někdy vyznívá jako zlověstná výhružka.

Zjisti více