AKTUÁLNÍ INFORMACE: ZRUŠENO

Je nám nesmírně líto, že pro vás máme tuhle smutnou zprávu, ale pražský koncert Girl in Red je nyní zrušený. Zakoupené vstupenky budou všem automaticky refundovány v místě nákupu. 

S týmem hudebnice zůstáváme v kontaktu a doufáme, že pro vás budeme mít i dobré zprávy. Girl in Red v současnosti stále řeší problémy s hlasivkami, a proto se nepodařilo přeplánovat koncert na blízký termín.

Červená kapuce a zlomená srdce generace Z. Norská indiepopová zpěvačka Marie Ulven aka girl in red přijede do Prahy představit své netrpělivě očekávané debutové album If I Could Make It Go Quiet. To vznikalo během pandemie a Ulven využila veškerý čas k tomu, aby se ponořila hlouběji sama do sebe a odvážila se otevírat témata, kterých se dříve obávala.

If I Could Make It Go Quiet je o sexuálních svobodách, uvědomování si vlastního genderu i duševním zdraví – o všech těch věcech, které bychom často rádi vykřičeli do světa, ale necháváme si je pro sebe. Na album láká singl Serotonin, který nás vpouští do nejtemnějších zákoutí mysli Ulven. Na produkci skladby se podílel i Finneas.