19:00 otevíráme | 20:00 dné | 21:00 Cold Cold Nights

Fource Live: série koncertů, které za sebou zanechají stopu.

Ať už jste poslední týdny strávili v izolaci úplné anebo částečné, určitě se shodneme na tom, že nám v atypických časech pomáhala přežít kultura, i když jsme ji třeba nemohli zažít naživo. Vyhlížíme časy, kdy se to změní.

Koncerty Fource Live představí vždy dva domácí interprety, kteří zahrají v komorním prostředí pražského klubu Chapeau Rouge. Vystoupení budou přístupná veřejnosti (vždy v souladu s aktuálním nařízením a za přísného dodržování hygienických standardů) a zejména z nich vznikne profesionální záznam, který bude brzy poté přístupný nejen těm, kteří nebudou moci přijít do klubu. Cílem koncertů je kromě vzniku reprezentativních videí zejména ukojení hladu po živých vystoupeních, jak ho pociťují nejen fanoušci, ale i sami hudebníci. Předprodej striktně limitovaného počtu vstupenek pro veřejnost bude spuštěn v následujících týdnech.

COLD COLD NIGHTS

Cold Cold Nights, pražská indierocková kapela se žánrovými přesahy do folku, post rocku a ema. Své debutové album vydali na jaře 2017 a vysloužili si za něj nominaci na cenu Apollo i Anděl (kategorie alternativa). Jejich koncerty jsou příznačné intimní atmosférou a značným dynamickým rozsahem. V současnosti připravují druhou desku, a tak koncertují jen výjimečně.

DNÉ

Hudba Ondřeje Holého alias dné vypráví příběhy o prchavých vztazích kombinací klavírních melodií, terénních nahrávek a organických beatů. S debutovou deskou These Semi Feelings, They Are Everywhere (2016, Majestic Casual), na které pracoval šest let, vyhrál tři hudební ceny (Vinyla, Apollo, Anděl) a vzbudil pozornost médií jako Nowness nebo Noisey. O dva roky později složil hudbu pro dokumentární film Nic jako dřív, která byla následně vydána i jako soundtrack. Jeho skladby mají přes 16 milionů poslechů na Spotify.