Hero image

Charlotte Sands + Emi Jeen + AJA

5. 6. 24Bike Jesus, Praha
Facebook event

Síla hudby Charlotte Sands tkví v kombinaci veselých melodií s nestoudně upřímnými texty. A pořádně hlasitá je i naživo, jak ostatně ví všichni, kdo ji viděli na turné s My Chemical Romance nebo 5 Seconds of Summer. Teď má namířeno do Prahy.

Sands vystoupí 5. června 2024 v klubu Chapeau Rouge. Vstupenky (395 korun) půjdou do prodeje 10. listopadu 2023. O dva dny dřív k nim budou mít přístup registrovaní členové*ky Fource Friends. K dostání budou i VIP balíčky, které obsahují i osobní setkání s Charlotte.


Charlotte Sands provází hudba od útlého věku. Vyrostla na poppunkových kapelách počátku milénia a kořeny má ve folkové hudbě. Tři roky zpátky vydala Sands song o Harrym Stylesovi s názvem Dress. Track se během hodin stal hymnou pro tisíce (a dnes už miliony) lidí po celém světě. Její hudební kariéra se ale nezrodila přes noc úspěchem jedné virální písně. V osmnácti vzala matce auto a odjela do Nashvillu s plánem nastoupit na Berklee College of Music. Zpátky domů už se nevrátila, místo toho během lockdownu vypustila sedm tracků, které nahrála u sebe v pokoji a magazín Alternative Press o ní psal jako o nezastavitelné síle.

Debutové album s názvem Can We Start Over? vyjde v lednu příštího roku a symbolizuje zpěvaččin osobní i kariérní růst, spojuje introspektivní texty a dynamickou životní energii. Odráží její současnou identitu a zkušenosti. „Doufám, že tahle deska bude vyjadřovat sebevědomí a sílu, jaká se může skrývat ve zranitelnosti. Připadám si, jako kdybych proti sobě držela zrcadlo, a to přesně odráželo to, co právě cítím. Cítím se jistější v tom, kým jsem jako člověk a jako umělkyně,” popisuje Sands plná očekávání.

Zjisti více