Na scénu vtrhli úspěšným debutem Black Holes. Velkou fanouškovskou základnu kanadské duo The Blue Stones nabylo až díky svým strhujícím živým vystoupením. Těm totiž nikdy nechyběl masivní zvuk ani strhující energie. Malé bary tak rychle vyměnili za koncertní sály. O síle jejich živých koncertů se ostatně přesvědčili i pražští fanoušci ve vyprodaném Café V lese.

Po roce se rockové duo The Blue Stones vrací znovu do Prahy. V klubu Rock Café vystoupí 12. dubna 2023. Na nové desce Pretty Monster dle svých slov zachycují energii svých živých vystoupení. Vstupenky (440 Kč) budou v prodeji od 7. prosince na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster. O dva dny dříve je mohou pořídit registrovaní zákazníci Fource Friends na webu fource.cz.

 Už za svůj debut byli v roce 2018 nominování na prestižní kanadskou cenu Juno, o tři roky později nominaci zopakovali s deskou Hidden Gems. Novinka Pretty Monster slibuje ještě syrovější a propracovanější zvuk. Zpěvák a kytarista Tarek Jafar a bubeník Justin Tessier album nahráli v domácím studiu v Ontariu. Kromě zachycení koncertní energie se zaměřili na detaily v produkci: „Výsledkem je triumfální album směřující ke kořenům rokenrolu obohacené o lahodně chytlavé popové refrény,“ shrnují The Blue Stones nové album.