AKTUÁLNÍ INFORMACE: NOVÉ DATUM

Ani melancholická kanadská parta Men I Trust do pražského Rock Café v únoru nedorazí. Dobrou zprávou je, že se koncert neruší, ale přesouvá na 30. listopad 2021. Dříve zakoupené vstupenky není potřeba měnit a zůstávají platné i na nové datum. Pokud by se někomu nový termín nehodil, je možné vstupenky v místě nákupu vrátit do 30. listopadu 2020. Děkujeme vám za trpělivost a pochopení.

Dreampopoví Men I Trust vznikli v roce 2014 a vystřelili o dva roky později, kdy se ke kapele přidala i současná zpěvačka a kytaristka Emma Proulx. Jazzem nasáklé album Oncle Jazz kapela několikrát odložila a vyšlo až v září minulého roku – krátce poté, co vyprodali svůj pražský koncert a skladby Show Me How nebo Numb si na streamovacích platformách pustily miliony diváků.

První album se zpěvačkou Emmou Proulx Oncle Jazz měla kapela původně představit v Praze už minulý rok v květnu ve vyprodaném klubu Chapeau Rouge, vydání dvaasedmdesátiminutového alba se i kvůli častému koncertování protáhlo o půl roku a kapela jej pustila do světa až v září 2019. Nahrávka obsahuje i nové verze některých starších písní jako Show Me How nebo Numb a kapele se na ní dle vlastních slov podařilo vychytat originální zvuk, který sami popisují jako vřelý, útulný mix popových melodií s jazzovými rytmy a flow plynoucí řeky.