Klub SaSaZu se otevře v 18:30, ve 20 hodin vystoupí Jillian Rossi, od 20:30 Jann a od 21:30 Madison Beer.

Písničky, z jakých se zatočí hlava – globální pop star Madison Beer vystoupí v Praze

Jen málokterá současná hudebnice se dokáže tak silně emočně propojit se svým posluchačstvem jako americká zpěvačka, producentka a skladatelka Madison Beer. Aktuální deska Silence Between Songs představuje její dosud nejsugestivnější umělecký statement; Beer se znovu zručně pohybuje mezi vlivy současného popu s nadčasovými prvky R&B a soulu.

V Praze se v rámci The Spinnin Tour představí 10. března 2024, kdy vystoupí v klubu SaSaZu. Velkou radost slibuje i support – na evropskou část turné totiž s Madison vyráží polský objev Jann. Vidět ho tak budou moct i všichni, kdo nestihli vstupenky na jeho vyprodaný headline koncert v Rock Café. Jannův hit Gladiator může být lehce zavádějící – i tahle rostoucí star je totiž v prvé řadě srdcerváč.

Vstupenky (895–1295 korun) budou v prodeji od pátku 13. října 2023 na webu Fource a v sítích GoOut a Ticketmaster. Už o den dříve se ke vstupenkám dostanete po registraci do Fource Friends. Promotérem pražského koncertu je Fource Entertainment.

Hudba Madison Beer se může chlubit miliardovými streamy, hype nejnovější desky překonal už tak impozantní čísla dřívějších nahrávek, její úspěch ale není v následování líbivých trendů anebo umělé opulenci, ale právě naopak v křehkosti a procítěném podání, díky nimž oslovila tolik fans doslova po celém světě. Písničky z alba Life Support chytily za srdce nejen díky pandemickému splínu, kdy jsme všichni ve svých pokojíčcích nacházeli blízkost u hudby, která k nám tiše promlouvala.

Ještě než prorazila sólově, byla Madison po boku Kim Petras nebo dívčí K-popové kapely Twice, součástí projektu K/DA. A taky písničky její aktuální desky Silence Between Songs stvrzují, že pokud někdo dokáže snoubit groovy a melancholické motivy, pak je to právě Madison Beer. Ta se skladatelsky a producentsky podílela na všech skladbách nového alba, které je instrumentálně bohaté a zábavné, nikdy ale na úkor vokálního podání. Její zastřený hlas, ale zároveň nepřeslechnutelný projev dělají z Madison Beer jednu z nejvýraznějších současných hudebnic.