Oficiálním partnerem pro přeprodej vstupenek je Ticketswap.

Vstupenky v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Zlomené srdce a vytoužený koncertní comeback, James Arthur konečně v Praze

Příběh o tom, jak se z Jamese Arthura stala přes noc popová star, zná v jeho rodné Británii každý. Historicky nejúspěšnější účastník X Factor svým debutovým singlem Impossible zdolal hned po vítězství v televizní soutěží první příčku hitparády nejen doma, ale ve více než 50 zemích světa. Z žebříčků poslechovosti nikdy nezmizel, teď v Praze představí svou očekávanou pátou desku Bitter Sweet Love.

V pražském Foru Karlín vystoupí James Arthur 22. února 2024. Vstupenky v ceně 990 korun budou v prodeji od 22. září 2023 v sítích Ticketmaster a Ticketportal.
Po úspěšných singlech se světovými producenty a DJs, jakými jsou Alok, Lost Frequencies nebo Sigala, kterými nás James Arthur zásoboval během koncertní pauzy, se letos britský zpěvák rozhodl vrátit k pro něj typickému popovějšímu písničkářství plnému osobních příběhů. Romantická rozchodová skladba Blindside navazuje na dříve vydanou A Year Ago, v písní zpívá o tom, jak je stále pronásledován duchem svého minulého vztahu. Album Bitter Sweet Love vyjde zkraje roku na Columbia Records.

Svůj eponymní debut vydal hned rok po účasti v talentové soutěži. V roce 2013 vzaly jeho skladby Recovery a Impossible útokem evropská rádia. V Americe se mu podařilo prorazit o tři roky později se Say You Won’t Let Go. Ta se dodnes řadí mezi dvacet nejúspěšnějších písní na Spotify. O tom, že je James Arthur stále na vrcholu, napovídá i jeho naplánovaná show v legendární londýnské aréně Wembley.

Doposud všechna jeho alba doputovala do britské top 10 a úspěchy již vydaných singlů napovídají, že půjde o vydařený comeback. Album Bittersweet Love inspirovalo živé hraní i propojení s milovanými fanoušky: „S každým dalším úspěchem i vydaným albem jsem vždy cítil více a více stresu. Teď si ale znovu připadám jako dítě, které tvoří hudbu, kterou samo miluje. Netrápím se už tím, abych se někomu zalíbil,“ uvádí Arthur své album.