Koncerty Fource Live představí vždy dva domácí interprety, kteří zahrají v komorním prostředí pražského klubu Chapeau Rouge. Vystoupení budou přístupná veřejnosti (vždy v souladu s aktuálním nařízením a za přísného dodržování hygienických standardů) a zejména z nich vznikne profesionální záznam, který bude brzy poté přístupný nejen těm, kteří nebudou moci přijít do klubu.


BRATŘI

Dvojčata Jiří a Ondřej Veselí se žánrově pohybují mezi kombinací chytlavé taneční elektroniky, techna a ambientu. Bratři za sebou mají třeba předskakování Elderbrookovi ve vyprodaném Futuru nebo vystoupení na prestižním showcasu Eurosonic a momentálně pracují na své debutové desce.

MARGO

Projekt Anety Martínkové vznikl společně s producentem Tomášem Havlenem, naživo ji pak doprovází další hudebníci: zpěvačka a pianistka Táňa Lvovská, vokalistka Sandra Ort Feyglová a bubeník Vláďa Švestka. Debutová deska First I Thought… vyšla na labelu Bad Names a kromě ocenění za objev roku v cenách Vinyla byla nominovaná na Vinylu v kategorii deska roku, na cenu Apollo 2019 a na cenu Anděl 2019 v kategorii alternativa & elektronika.