Vstupenky pro FOURCE FRIENDS už teď.

Dojemně protančit svůj coming out, popová ikona Fletcher v Praze

Silné melodie, s nimiž boří hitparády, a ještě poutavější příběhy v textech. Queer ikona Fletcher přiveze do Prahy svůj osobní debut Girl of My Dreams, na kterém se disco estetika snoubí s rockovými baladami. 

„Andílci, nemůžu se dočkat, až se příští rok uvidíme a až si spolu zazpíváme,“ vzkazuje všem Fletcher.

V Praze vystoupí vůbec poprvé 21. dubna 2024 v klubu SaSaZu. Jako support přiveze hlučné altrockové duo Arxx, jehož hudba zní, jako by ji psala verze Taylor Swift, která vyrůstala na Nirvaně. Vstupenky v ceně 850–1190 korun budou v prodeji od 20. října na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster, v předstihu se ke vstupenkám dostanou fans registrovaní ve Fource Friends. V prodeji budou také VIP balíčky zahrnující setkání s Fletcher a účast na zvukové zkoušce. 

Ameriku okouzlila už začátkem minulé dekády v X Factoru, své debutové EP You Ruined New York City for Me ale vydala až v roce 2019. Hit Undrunk o tom, jak vrátit čas a přestat milovat někoho, kdo vám tolik ublížil, americkou zpěvačku vystřelil ke slávě, od té doby o jejím talentu psal The Guardian nebo Time – a další úspěchy přicházejí. Druhé EP The S(ex) Tapes zamířilo na vrchol žebříčku iTunes a nadšeně se o něm psalo v Teen Vogue, GQ nebo magazínu Paper. Kromě singlu Bitter vzbudila rozruch skladbou Girls Girls Girls se samplem ikonické písně I Kissed a Girl od Katy Perry. Spolu s Duncanem Laurencem se podílela na nové verzi jeho hitu Arcade a duet nazpívala také s popovou zpěvačkou Hayley Kiyoko.

V rámci světového turné Fletcher v Praze představí svůj loňský debut Girl of My Dreams, na kterém spolupracovala s producentkou Jennifer Decilveo (Dua Lipa). Pilotní singl Becky’s So Hot představila v The Tonight Show Jimmyho Fallona, song se poté umístil jak v alternativním, tak rockovém žebříčku Billboard. O albu prozradila, že jde o hluboký ponor do vlastní osobnosti: Chtěla jsem být co nejupřímnější a syrová. Albu nechybí sexuální napětí ani taneční energie, stačí si poslechnout hned druhý singl Her Body Is Bible.