AKTUÁLNÍ INFORMACE: ODLOŽENO

Nečekané okolnosti se někdy postaví do cesty i těm největším queens. Třeba Alysse Edwards, která se rozhodla odložit celé chystané turné, včetně zastávky plánované na 21. května do pražského klubu SaSaZu.
V tuto chvíli usilovně pracujeme na potvrzení náhradního termínu, který s vámi budeme sdílet co nejdříve. Prosíme proto o chvíli strpení, jakmile budeme znát detaily, okamžitě je budeme sdílet. Vstupenky si zatím ponechejte, pokud vám nebude vyhovovat nový termín, bude možné vstupenky vracet.

Americká drag queen, tanečnice a osobnost televizní zábavy Alyssa Edwards přijede poprvé do Prahy. Její život je jeden velký spektákl. Vše začalo v malém texaském městě Mesquite, pokračovalo přes RuPaul’s Drag Race a prozatím vrcholí na pódiích po celém světě, kde na turné Becoming Alyssa, The Life Story Of A Traveling Queen hrdě představuje svůj vlastní příběh plný tanečních kreací, třpytek a lásky.

V pražském klubu SaSaZu vystoupí Alyssa Edwards se svými tanečníky 21. května 2023. Vstupenky (980 ‒ 1480 Kč) budou v prodeji od 2. prosince na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster. Dostupné budou také balíčky VIP Meet & Greet (2980 ‒ 4980 Kč), které zahrnují pamětní předměty i setkání s Alyssou.

Alyssa Edwards je jedním slovem senzace. Na svou kritiky opěvovanou světovou „one-diva“ tour Life, Love and Lashes navazuje jedna z nejúspěšnějších tanečních drag queens osobnějším turné Becoming Alyssa. To dává prostor její svérázné osobnosti, upřímným svědectvím ze života a nechává zazářit její smysl pro humor, který je plný nepředvídatelných slovních hříček.

Justin Dwayne Lee Johnson se coby Alyssa Edwards objevil v roce 2012 v páté sérii ceněné talentové show RuPaul’s Drag Race. V té době už za sebou měl úspěšné účinkování v Gay Miss America. Velký comeback zažil o několik let později, kdy byl vybrán do druhé řady RuPaul’s Drag Race: All Stars, ve které se představily výrazné účastnice z minulých řad. Dnes má za sebou účinkování v America’s Got Talent, vystoupení s Miley Cyrus na předávání cen MTV VMA i vlastní představení v londýnském West Endu. Kromě své vlastní online show Alyssa Secret, i původní dokumentární série Dancing Queen na Netflixu stíhá Edwards vést i úspěšné taneční studio.