Fotoaparáty a kamery, selfie tyče a drony
Zbraně, nože, pyrotechnika, lasery a jiné nebezpečné předměty
Alkohol, drogy a omamné látky
Jídlo a nápoje (pokud není pro vaše malé dítě nebo není třeba kvůli zdraví)
Lasery, ukazovátka, baterky apod.
Kufry, nadměrná zavazadla (v krajním případě je lze uschovat v šatně)

Nezletilí návštěvníci

Návštěvníci mladší patnácti let musí být v doprovodu osoby starší osmnácti let. Dospělý doprovod je plně zodpovědný za chování a bezpečnost nezletilé osoby, kterou doprovází. Dospělý doprovod musí být vybaven vlastní platnou vstupenkou.
Věříme, že kultura je pro všechny, a proto na většině našich akcí nemáme věková omezení a pokud je máme, jde o požadavek místa konání nebo vystupujících. Pro nezletilé návštěvníky je však potřeba dodržet pár pravidel.

Ti nejmenší a domácí mazlíčci

Hladina hlasitosti na akcích může být vysoká a může ohrozit sluch malých dětí i zvířat. U dětí výrazně doporučujeme použít ochranu sluchu, zvířata, prosíme, nechejte doma.
Děti do šesti let se mohou akcí účastnit zdarma, pokud neuvedeme jinak na našem webu nebo ostatních komunikačních kanálech (facebook apod.). U akcí na sezení v takovém případě dítě nemá nárok na vlastní sedačku a je potřeba jej usadit na klín.

Držitelé průkazu ZTP/P

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P máme v prodeji na každou akci v limitovaném množství. Taková vstupenka umožňuje majiteli průkazu ZTP/P vzít s sebou doprovod zdarma. Pokud se vám nedaří vstupenky v této kategorii zakoupit nebo nejsou na našem webu či webech prodejců vstupenek dostupné, kontaktujte nás prosím přes email info@fource.cz.

Časový harmonogram

Krátce před konáním akce zveřejnujeme její časový harmonogram. Jde o orientační časový plán, ve kterém může dojít na poslední chvíli k nepředpokládaným změnám. Sledujte prosím naše komunikační kanály pro aktuální informace.
Výpis všech chystaných akcí naleznete na našem webu v sekci Akce.

O vstupenkách

Jedinými oficiálními prodejními kanály jsou stránky fource.cz a prodejci GoOut.cz a Ticketmaster, popřípadě další autorizovaný prodejce, který bude uveden na našem webu v detailu akce. Vstupenky můžete zakoupit také u vstupu na kulturní akci (platba pouze hotově), pokud nebyla akce dříve oznámena jako vyprodaná. Detailní obchodní podmínky se mohou lišit podle prodejce vstupenek. Najdete je na webových stránkách daného prodejce.
Vždy pořizujte vstupenky pouze přes oficiální prodejní kanály.

Stay tuned

We'll keep you posted about the best shows in your area