Hero image

The Roots (US)

7. 8. 12Lucerna Music Bar, Praha
Facebook event

Management The Roots oznámil přesun koncertu na úterý, 7.8. – Již zakoupené vstupenky s datem 6.8. jsou stále platné! Pokud se nebudete moci koncertu zúčastnit, je možné vstupenky vrátit do 12. července. Místo koncertu zůstává stejné, Lucerna Music Bar. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Fource Entertainment & BOOMBOX uvádějí

 The Roots

Praha, 28. května – Kapela, která už léta udává směr v hip hopu, The Roots, se představí poprvé v Praze 7. srpna v Lucerna Music Baru!

Pokud jde o škatulky, spadají The Roots kamsi pod značku „hip hop/neo soul“. Protože jsou jim škatulky těsné, často a rádi překračují hranice různých žánrů, včetně jazzu, funku, rocku a mnoha dalších. Kapela původem z Filadelfie se na hudební scéně pohybuje už od roku 1987. Tehdy byli její členové přehlíženi spíše jako outsideři, avšak postupně pečlivě vybudovali pověst The Roots až do dnešních takřka nebeských hiphopových výšin. Jejich zatím poslední album, Undun (2011, Def Jam Records) právě otřásá hitparádami a představuje The Roots společně s dalšími umělci, jako jsou Big K.R.I.T., Dice Raw nebo P.O.R.N. Jejich skladby bývají vždy politicky uvědomělé a rozebírají násilí, zločin, chudobu, zbraně a drogy a snad i optimističtější výhledy na lepší zítřky.

The Roots v minulosti spolupracovali s mnoha oslavovanými jmény hudebního průmyslu, jako jsou například Erykah Badu, Jill Scott, Mos Def, Saigon, John Legend, Al Green, Joshua Redman, Shakira a Jennifer Hudson.

“The Roots jsou známí naprosto dokonalými živými koncerty, které jsou považovány za to nejlepší v tomto žánru, takže Praha se má určitě na co těšit!“ sdělil nám jeden ze zástupců promotérské agentury Fource Entertainment.

Hlavním mediálním partnerem akce je Rádio 1.

Vstupenky jsou dostupné v síti Ticketpro a online na Ticketpro.cz.

Zjisti více