Hero image

O nás

Jsme Fource a od roku 2011 v České republice pořádáme koncerty, standupy a jiné kulturní akce. Organizujeme klubovky pro pár desítek lidí i koncerty pro desetitisíce fans. Žánr pro nás není určující, sledujeme kvalitu a trendy.

Do Česka jsme jako první přivezli Cigarettes After Sex, The 1975, Billie Eilish anebo Imagine Dragons, na naše akce můžete chodit do undergroundových klubů i O2 areny. Zakládame si na tom, že poskytujeme stejný servis kapelám, které přijedou dodávkou, jako kapelám, které doprovází několik kamionů.

Rádi věnujeme energii vlastním projektům. Od roku 2018 pořádáme pod hlavičkou UpTone koncerty s volným vstupem. V počátcích svých kariér takto již v Praze koncertovala jména jako Cavetown, Ocean Alley anebo Cassia, která mezitím nabyla na věhlasu a nyní vyprodávají kluby napříč Evropou.

V roce 2022 jsme iniciovali plán vytvořit z pražských Žlutých lázní jedinečný koncertní prostor a představili sérii open air koncertů My Kind of Summer. V neobyčejných kulisách na březích Vltavy se v prvních letech představili Foals, Passenger anebo Scxrlxrd.

V roce 2017 jsme otevřeli sesterskou kancelář v Polsku. Máme rádi výzvy a nové příležitosti. Máte-li nápad nebo nabídku na spolupráci, dejte nám vědět.

Kontakt pro obecné dotazy: info@fource.cz
Kontakt pro média: media@fource.cz
Fource Entertainment s.r.o.
Lidická 797/18, Smíchov, 150 00 Praha 5
IČO: 241 58 291
DIČ: CZ241 58 291

Spisová značka: C 184015
vedená u Městského soudu v Praze

Umělci, se kterými jsme spolupracovali

Nic nenalezeno.