Nakažlivé basy a ostré beaty. Francouzská darkwave producentka Sierra se po společné tour s Carpenter Brut vrací do Prahy na svůj první samostatný koncert. Už 30. listopadu 2023 představí v Café V lese chystané album A Story of Anger, na které láká singlem Power, který produkoval právě Carpenter Brut. 

Vstupenky (390 korun) jsou právě v prodeji na webu Fource a přes GoOut a Ticketmaster.

Uhrančivě temný svět začala Siera budovat už na prvním, industriálem načichlým EP Strange Valley (2017). Její hypnotický a energický synthwave funguje jak v klubech, tak jako videoherní soundtrack. Hudbu složila pro hororovou hru Vampire: The Masquerade – Bloodhunt, její skladba Hide zase doprovázela sci-fi střílečku Meet Your Maker od významného kanadského studia Behavior Interactive.

O tom, že se Sierra stává nepřehlédnutelnou postavou francouzské elektronické scény, svědčí i úspěch skladby Unbroken, kterou si pro svou kampaň vybral módní dům Yves Saint Laurent, nebo účast na prestižní herní přehlídce Stunfest či věhlasném hudebním festivalu Roadburn. Na svůj aktuální singl si Sierru přizvala i jedna z nejhlučnějších kapel na scéně, američtí Health.