Hero image

Bianca Del Rio

16. 10. 24Divadlo Hybernia
Facebook event

Vstupenky v sítích GoOut a Ticketmaster.

Uvnitř mrtvá, ale stále vtipná: komediální královna Bianca Del Rio vystoupí poprvé v Praze

Vítězka šesté řady RuPaul’s Drag Race a komediální královna Bianca Del Rio na podzim vyrazí na svou dosud největší tour a zavítá vůbec poprvé do Prahy. „Vylezu ze své hrobky a znovu zazářím na podiích, jenom abych všem připomněla, že jsem uvnitř stále mrtvá. Pokud miluješ neuctivý humor, blyštivé kostýmy a jen tak něco tě neurazí… tak tahle show bude přesně pro tebe.“

V pražském Divadle Hybernia vystoupí Bianca Del Rio 16. října 2024. Vstupenky v cenovém rozmezí 990–1490 korun budou v prodeji od 14. května, o den dříve se k nim dostanete po registraci do Fource Friends. V prodeji budou také VIP vstupenky obsahující mimo jiné možnost setkání s umělkyní. 

Nejnovější stand-up vítězky šesté řady populární talentové soutěže se bude věnovat politice, popkultuře, politické korektnosti, ale nezapomene se ani ohlížet za nejaktuálnějšími událostmi.

Fanouškovstvo může očekávat svou „královnu v taláru“ a její rychlostí světla pronášené vtipy i prořízlou pusu, na které vyrostla nejmladší generace milovníků dragu. Bianca je nepřekonatelná, dokáže pobavit masy, přesto neztrácí kontakt se svým publikem – její vystoupení jsou vždy plná interakcí. Koneckonců, když „Joan Rivers dragu“ dostane do ruky mikrofon, nikdo v sále si nemůže být jistý, že je v bezpečí.

The New York Times tuhle vždy usměvavou performerku přezdívají „královnou všech královen z Drag Race“ a mluví o ní jako o jedné z nejvlivnějších drag queens vůbec. Bianca Del Rio se nebojí šokovat ani otevírat citlivá témata. Kromě kariéry komičky a moderátorky si zahrála i v několika filmech. Jako první drag umělkyně headlinovala – a vyprodala – vystoupení v Carnegie Hall a Wembley Areně.

Zjisti více