Hero image

Patrice (DE)

24. 11. 14Lucerna Music Bar, Praha
Facebook event

Skvělá novinka pro všechny příznivce pohodové muziky! Představitel parádního mixu reggae, neo-soulu, jazzu, R&B, hip-hopu, funku i folku, Patrice, se poprvé představí pražskému publiku již 23. listopadu v Lucerna Music Baru! Koncert proběhne v rámci koncertní série Excelent Jukebox, kterou pro fanoušky té nejlepší hudby připravili Fource Entertainment a Gambrinus Excelent. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro či prostřednictvím Facebookové stránky Fource Entertainment.

Patrice Babatunde Bart-Williams, či jednoduše Patrice, je synem sierraleonského otce a německé matky a je v současnosti považován za jednoho z nejzajímavějších umělců Německa. Některé jeho skladby osloví zejména fanoušky reggae, nicméně tento zpěvák a skladatel se rozhodně neomezuje pouze na jeden žánr. Vlastní skladby s nádechem neo-soulu, R&B či jazzu zpívá v angličtině či v jamajské patois – nářečím vzniklé míšením angličtiny s lokálním jazykem. Krásnou skladbu Faces dal dohromady s Čechy tolik zbožňovanou belgickou zpěvačkou Selah Sue. Klip vydaný letos v únoru je natočený převážně v Paříži okamžitě navnadil fanoušky, kteří na koncert Patrice již dlouho čekají. Boba Marley či Bob Dylan se v Patriceově tvorbě rozhodně nezapřou – však je také od dětství poslouchal. V hudbě tenhle pán rozhodně nikdy nezahálel: hned zpočátku své hudební kariéry si střihnul turné coby předskokan božské Lauryn Hill! Má na krku hned osm studiových alb, to poslední, “The Rising of the Son” má být sebereflexí života Patrice, přinášející ozvěny Jamajky, Německa, Francie i Británie.

Jistým lékem na podzimní nudné večery je pořádná dávka kvalitní muziky od Patrice! Sledujte koncertní sérii Excelent Jukebox pro více informací o této akci! Vstupenky zakoupíte v síti Ticketpro či Facebooku Fource Entertainment za cenu 449.- Kč + poplatky.

Zjisti více