Hero image

Movember gala párty

30. 11. 12SaSaZu, Praha
Facebook event

MOVEMBER Gala párty v SaSaZu se blíží!

Kdo má knír, je král!

Na charitativní akci Movember dováží Fource Entertainment jednu z hlavních hvězd večera, kapelu JAZZANOVA. Přejeme Vám příjemný zážitek, nechte narůst knír a podporujte dobrou věc!

 

21:00 Start

21:00 DJ Akvamen

22:25 Zahájení večera

22:30 Cirk LA PUTYKA live performance

22:45 JAZZANOVA live! (brought by Fource Entertainment)

23:55 Vyhlášení krále MOVEMBER 2012 / oholení

00:30 THE QEMISTS live

01:40 dj AKVAMEN + dj ORION in the very special XXL moustache set

??:?? Konec

 

V listopadu zaplavili naše ulice muži s knírem. Důvodem pro tento svébytný módní trend je charitativní kampaň MOVEMBER, o které letos mluví v souvislosti s podporou boje proti rakovině prostaty stále více lidí. Stejně jako patří k Movemberu kníry, neobejde se MOVEMBER bez MOVEMBER GALA PARTY powered by Lidé.cz, kde je vyhlášen král MOVEMBERU.

MOVEMBER GALA PARTY je po roce zpět a je na co se těšit a poté další rok opět vzpomínat. Tato 5ti hvězdičková party událost se díky podpoře serveru Lidé.cz rozjede 30. listopadu v klubu SaSaZu od 21:00hodin. Headlinery večírku jsou živá vystoupení nu jazzové formace JAZZANOVA a dub stepová smršť THE QEMISTS, či třešinka na kníru v podání Cirk LA PUTYKA. Těšit se můžete i na překvapení od EDDIE STOILOW a jejich hostů.

Na gala party se sejdou Mo Bratři a Mo Sestry, kteří celý měsíc listopad upozorňují osobitým způsobem na ožehavé téma mužského zdraví, jakým rakovina prostaty je. V zemích, kde kampaň MOVEMBER probíhá, tak každoročně celá kampaň touto akcí vrcholí. Cílem kampaně je vedle šíření povědomí o této nemoci také pomoci odstranit ostych mužů o tomto problému hovořit, stejně jako podnět k přemýšlení o svém zdraví a preventivních vyšetřeních obecně. Originální večírek hudebních hvězd první kategorie je připraven i pro ty, kdo neozdobili svoji tvář knírem. Již podruhé se Seznam.cz rozhodl podpořit Movember mediálně. Zároveň server Lide.cz organizuje a zaštiťuje i letošní Gala party. Je nutné dodat, že část vstupného z akce poputuje na konto MOVEMBER / Muži proti rakovině.

Zjisti více