Hero image

Loreen (SE) s MNRS (UK)

13. 4. 14Roxy, Praha
Facebook event

Švédská kráska s marockým původem vystupující pod uměleckým jménem LOREEN se v České republice představí vůbec poprvé 13. dubna 2014 v pražském klubu Roxy.

Popová zpěvačka a hudební producentka Loreen, vlastním jménem Lorine Zineb Nora Talhaoui, narozená marockým rodičům ve švédském Stockholmu, si získala srdce miliónů diváků skrze televizní soutěž Eurovision Song Contest 2012 se svojí zatím nejúspěšnější skladbou Euphoria, která soutěž vyhrála na celé čáře. Že je její tvorba opravdu skvělá potvrzují jak kritici, tak i množství nejrůznějších nominací a ocenění prestižních jmen – např. MTV Music Awards, Grammys, World Music Awards a další.

“Zpěvačka Loreen je rozhodně na raketovém vzestupu, aktivně se podílí na tvorbě nové hudby, nebojí se zkoušet nové věci a je absolutním miláčkem švédského publika. Moc se těšíme, co nám předvede v Praze!” řekl jeden ze zástupců pořadatelské agentury Fource Entertainment. Loreen bude předskakovat MNRS, sólový projekt hudebníka Bena Mercera, který v sobě kumuluje prvky hned několika žánrů. Inspirován elektro-popem, dubem i akustikou vydal na podzim minulého roku debutový singl “arms” a hned sklidil úspěch v evropských hitparádách. Zatím poslední píseň s názvem “coats” vyjde chráněnci renomovaného labelu Konkordski žijícímu mezi Londýnem a Berlínem na konci dubna 2014.

Nepropásněte skvělou show Loreen v Roxy 13. dubna 2014. Vstupenky zakoupíte v síti Ticketpro.cz. Cena vstupenek 395.- + poplatky. Hlavním mediálním partnerem této akce je Evropa 2.

Zjisti více