Hero image

Exit Calm (UK)

16. 12. 13Chapeau Rouge, Praha
Facebook event

Čtyřčlenná alternative-rocková kapela Exit Calm z jižního Yorkshire obráží ostrovy se svojí jedinečnou show už od roku 2007. Nenechte si ujít jejich pražský koncert, který se koná 16. prosince v legendárním třípatrovém klubu Chapeau Rouge.

 

Jestliže je minulost cizí krajinou, pak mají Exit Calm minulost hodnou prozkoumání. Po teprve dvou měsících společného hraní a jedné syrové demo nahrávce odehráli Tokyo’sLiquidRooms – vystoupení, které jim dohodilMani, basák Stone Roses.

Neuvěřitelné koncerty následovaly ještě neuvěřitelnější koncerty sycené éterickým zvukem, unikátním v celém Velké Británii a Evropě. Exit Calm si tak rychle zvykli na vyprodaná turné po celých ostrovech doprovázená takovými jmény, jako jsou TheCharlatans, Modest Mouse, Echo&TheBunnymen and Soulsavers.

Po třech vydaných singlech bylo vydání LP nesoucí stejný název jako kapela v roce 2010 logickým vyústěním tří let tvrdé práce. Agresivní, ale ne konfrontační, zaostřené, ale nikoliv krátkozraké a melodické spíše než popové.

Jedinečný koncert britského kvarteta Exit Calm si můžete vychutnat i vy. Ostrovní melodika dostane slovo už 16. prosince v pražském klubu Chapeau Rouge.

Zjisti více