17. ledna 203 – Ice Nine Kills mají našlápnuto, to moc dobře víme. I proto si je vybrala Metallica na své jarní evropské turné jako předkapelu. Pro nás to znamená, že INK do Evropy přijedou o něco později. V Praze je tedy společně se Skynd přivítáme 24. května. A protože chceme, aby již dlouho vyprodaný koncert vidělo co nejvíce fans, přesouvá se akce do klubu SaSaZu.

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, nová várka lístků – včetně vstupů na balkon klubu se skvělým výhledem na stage – je nyní v prodeji. Kdyby se vám nový termín nehodil, obraťte se skrze refundaci do 17. února na svého prodejce vstupenek. Ice Nine Kills k tomu s nadsázkou vydávají následující statement:

Spencerova současná „právní situace“ (jak je zdokumentováno v novém klipu Welcome to Horrorwood) bohužel zasáhla do naplánované tour. Žalobci LA County nařídili Spencerovi zůstat ve Spojených státech po dobu jeho soudního procesu. Po něm bude moci volně cestovat po Evropě s Metallicou a přeplánovat turné Wurst Vacation. Prosím omluvte nepříjemnosti, které vám tím můžeme způsobit. Můžete si být ale jistí, že díky novému plánu vás čeká víc vražd a víc krve než kdykoli předtím.