Hero image

Winter Arena 2015

20. 2. 15Skiareál Klínovec
Facebook event

Tamtamy už zase duní, WINTER ARENA je tady!

O víkendu 20. až 22. února 2015 se ve Skiareálu Klínovec opět představí zahraniční špičky současné hudební scény a doplní je nejznámější tuzemská jména. Během sobotního dne proběhne SNB & FREESKI contest s účastí předních českých riderů.

Symbióza kvalitní hudby a zimních adrenalinových sportů se osvědčila už minulý rok, kdy dorazila bezmála tisícovka návštěvníků. Díky tomu se letos chystá velké pokračování. Stejně jako v minulém roce jsou k dispozici i festivalové balíčky, které kromě samotného vstupu na všechny tři dny festivalu zahrnují dopravu, ubytování nebo třeba skipas. Cena víkendového balíčku startuje na 1 755 Kč a návštěvníci si jej mohou pořídit na webu festivalu WINTER ARENA. Festival WINTER ARENA 2015 je propojením adrenalinových sportů a skvělé hudby napříč různými žánry. Během denního programu se uskuteční SNB & FREESKI závod za účasti předních českých jezdců, návštěvníci se také dočkají street art show, celé řady workshopů nebo dech beroucího videomappingu. Večery pak budou patřit skvělé hudbě a kromě Foreign Beggars vystoupí i další umělci, jejich jména budou postupně odtajňována.

WINTER ARENA letos opět spojila síly s největším tuzemským festivalem elektronické hudby Let it Roll a nově navázala spolupráci s portálem Freeride.cz, díky čemuž se oficiálně stala součástí série Just Ride 2015.

Festival přináší URBAN EVENTS ve spolupráci s Fource Entertainment.

Zjisti více