Hero image

Vukovi (UK)

17. 5. 20Chapeau Rouge, Praha
Facebook event

AKTUÁLNÍ INFORMACE: ZRUŠENO

Je nám nesmírně líto, že jedním z koncertů, který musíme kvůli současné pandemii zrušit, je původně na 17. květen plánované vystoupení britské dvojice Vukovi. Vstupenky zakoupené online vám budou automaticky vráceny, ostatní můžete vracet v místě nákupu.

„Koncertování je náš život, udělali bychom cokoliv, abychom se vyhnuli tomuto rozhodnutí. Snažili jsme se trochu počkat a sledovat, jak se situace vyvrbí, bohužel jsme se se všemi našimi partnery shodli, že není jiná varianta, než koncert zrušit,“ říkají Vukovi a dodávají: „Zdraví našeho týmu i vás fanoušků je na prvním místě, slibujeme, až se situace uklidní, tak se spolu znovu potkáme.“

Minulý rok se noiserocková dvojice Vukovi přehnala Prahou před britskými Counterfeit. Letos se vrací s čerstvě vydanou druhou deskou Fall Better. Chci, aby naše hudba posluchačům připomněla, že nejsou jediní, kdo se v dnešním světě necítí dobře, a že je v pořádku být divný. Nejste na to sami,“ vzkazuje Janine Shilstone všem svým fanouškům.

Autorská dvojice, kterou tvoří Shilstone a Hamish Reilly, spolu hraje již od roku 2010. Své původní projekty opustili a společně založili kapelu Vukovi, která zabodovala už s první eponymní deskou z roku 2017. Tu představili i na společné tour s americkými PVRIS, kde získali zástupy nových fanoušků. Nadšené ohlasy získaly také u kritiky, britské časopisy Q a Clash shodně vyzdvihovaly živelnost jejich koncertů, během kterých se dá skvěle tančit i řádit v moshpitu.

Zjisti více