Hero image

The Garden Party s Naxxos (AT), Android Asteroid, Beats.PM, Alext (FR), Tetro (FR)

2. 8. 14Riegrovy sady, Praha
Facebook event

ource Entertainment a Gambrinus Excelent uvádějí:

THE GARDEN PARTY

Historicky první GARDEN PARTY v Riegrových sadech láká fanoušky toho nejlepšího z hudby již 2. srpna!

Tak tohle zahrádky v Riegrových sadech ještě nezažily! Pivo, grillpárty, bazén, palmy, hudba, slunce a hlavně skvělá celodenní párty! Vůbec první Garden Party v Riegrových sadech připravuje společnost jinak známá jako promotér zahraničních kulturních událostí, Fource Entertainment. Akce se bude konat v sobotu 2. srpna od 12.00 (poledne) na jedné z nejoblíbenějších letních lokalit v Praze, v zahrádkách Riegrových sadů.

“Pod garden party si představujeme oslavu léta a skvělé hudby, a vzhledem k tomu, že v zahrádkách [Park-Café] Riegrových sadů se ještě nikdy nic podobného nedělo, řekli jsme si, že teď je ten správný čas do toho praštit – Praha si to totiž zaslouží! Fanoušci mohou čekat to nejlepší z hudby v podání šikovných domácích i zahraničních DJs, těšit se můžeme také na bazén, palmy, sudy a vše, co patří ke správné beach i garden party, včetně pořádného grilování okořeněného různými koktejly a také lahodným pivem,” vyjádřili se k akci nadšení pořadatelé.

Hudební doprovod zajistí spoustu domácích i zahraničních hostů, plný line-up ještě čeká na odtajnění. Jisté je, že se zúčastní skvělí Beats.PM DJs, Drumax a Vidras, kteří do nám nabídnou trochu vibes z londýnských klubů, a také vynikající francouzský DJ Tetro, který nás osvěží deep house & jazz fusion.

FULL LINE UP:

NAXXOS (AUT)

ANDROID ASTEROID DJ SET (CZ)

BEATS.PM (CZ)

ALEXT (FR)

TETRO (FR)

 

Vstupenky jsou k mání za symbolických 50.- Kč na GoOut.cz od čtvrtka 10. července (10.00) a také v den akce na místě.

The Garden Party odstartuje v poledne 2. srpna 2014 v zahrádkách pražských Riegrových sadů.