Kapela The 502s přináší sluneční energii floridských pláží kamkoliv přijede. Jejich čirá energie jim vysloužila nálepku té nejradostnější kapely na světě. Hit Just A Little While se stal jednou z nejvirálnějších písní konce roku 2021 a v žebříčcích se držel ještě několik měsíců. 

Indiefolkoví The 502s vystoupí 10. prosince v pražském klubu Rock Café. Vstupenky (460 korun) budou v prodeji od 7. července na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster. O den dříve k nim budou mít přístup členové věrnostního programu Fource Friends. 

Cesta orlandské formace započala v moment, kdy si zpěvák Ed Isola koupil na střední za 100 dolarů banjo a obvolal několik svých přátel, kteří dodnes tvoří sestavu jedné z nejnadějnějších indiefolkových kapel současnosti. Jméno The 502s si vybrali podle adresy domu, kde se scházeli a kde svým nejbližším poprvé představovali vlastní skladby. První úspěch zaznamenali ještě před vydáním prvního EP. Díky svému talentu se jim podařilo zvítězit v lokální soutěži začínajících kapel a zajistit si slot na Okeechobee Music & Arts Festival, kde představili skladby z debutové desky Because We Had To (2018).

Největší úspěch jim o 3 roky později přinesla virální skladba Just A Little While z druhého alba Could It Get Any Better Than This, která díky TikToku vystřelila k milionům posluchačům. Píseň doputovala na 4. místo ve folkových playlistech na Spotify a top desítku neopustila několik měsíců. Bodovala také v žebříčku Billboard’s Hot Rock and Alternative. Jejich vyprodané koncerty napříč Amerikou i Evropou a nadšené ohlasy fanoušků potvrzují, že jakmile jednou uvidíte The 502s naživo, už vás tahle pozitivní parta nepustí.