Hero image

Soja (US) s Pub Animals

5. 10. 14Lucerna Music Bar, Praha

Gambrinus Excelent a Fource Entertainment vám přináší úžasnou show plnou houpavých rytmů a bezstarostných melodií, která do Prahy připluje v rytmu reggae pod taktovkou skupiny SOJA do Lucerna Music Baru! Koncert osmičlenné formace, která patří mezi špičky tohoto žánru, se odehraje v rámci série Excelent Jukebox v neděli 5. října. Vstupenky budou k dispozici v síti Ticketpro.

Kapela SOJA (zkratka pro “Soldiers of Jah Army”) vznikla v roce 2006 poté, co se frontman Jacob Hemphill odstěhoval po letech z liberijské Monrovie, kde jeho otec působil jako zástupce Mezinárodního měnového fondu. Poté, co nastoupil do školy v americké Virginii, okamžitě se spřátelil s pozdějším baskytaristou SOJA, Bobby Leem. Díky společné vášni pro africké kořeny, hip hop a samozřejmě reggae se rozhodli vydat na uměleckou dráhu a než stihli vystudovat vysokou, přidali se k nim i další členové – Ryan Berty, Kenneth Brownell a Patrick O’Shea.

Společně pak tito pohodáři vydali celkem 5 desek a s každým turné získávají víc a víc fanoušků. Mezi ty nejúspěšnější patří klasiky jako Soldiers of Jah Army nebo Born in Babylon, poslední Strength to Survive vyšlo v roce 2012. Jejich videa zhlédlo přes 40 miliónů lidí, jejich Facebook má na 3 milióny oddaných příznivců.

SUPPORT: PUB ANIMALS

Pub Animals, původem z Českého Krumlova, získali prestižní ocenění ANDĚL 2010 za debutové CD Safari a žánrové ocenění Akademie populární hudby za nejlepší desku roku 2010 v kategorii SKA /REGGAE.

Zahráli si také na Rototom Sunsplash ve Španělsku, největším reggae festivalu v Evropě. V tuto chvíli připravují nové CD společně s producentem Guidem Craveirem a koncertují na předních českých festivalech. Jejich živá vstoupení jsou plná energie a zkrátka strhávají k tanci!

Nadchnout své fanoušky v Praze mohou už na podzim tohoto roku, kdy kapela vyráží na evropské turné. Nenechte si ujít tuhle naprosto pohodovou show, která se koná v rámci série Excelent Jukebox v neděli 5. října 2014 v Lucerna Music Baru. Vstupenky v prodeji v síti Ticketpro v ceně 440 Kč + poplatky.

Zjisti více